Parę nowości na półkach sklepowych, to znaczy co oferują nam w obecnych czasach sklepy?

Dziś na rynku sklepowym coraz to nowe przedmioty są realne do nabycia. Producenci oferują nam atrakcyjne urządzenia, które mają obowiązek usprawnić życie w codziennej bieganinie.
Co dokładnie tym razem jesteśmy w stanie kupić i co jest godne polecenia?


gps logger
Autor: Jason Kuffer
Źródło: http://www.flickr.com


hd player
Autor: Sony
Źródło: Sony


gps tomtom
Autor: Martin Abegglen
Źródło: http://www.flickr.com


Początkowym przedmiotem, jaki można zaprezentować jako nowinkę elektroniczną jest GPS Logger, czyli urządzenie i aplikacja na telefon komórkowy. Sprzyjają one do zapisu odbytej trasy w formie śladu GPS. Jesteśmy w stanie znaleźć kilkanaście wariantów tego gatunku urządzeń. Są łatwe w obsłudze, ich eksploatacja sprowadza się na ogół do uruchomienia zapisu i późniejszego wstrzymania - tu.

O trybie funkcjonowania przyrządu i o stanie bateryjki informują prostolinijne kontrolki, bądź niewielki, jednobarwny wyświetlacz, jak w kazusie GPS TomTom, cieszącego się dużą wziętością. Ich minimalistyczna i prosta struktura, deficyt niepotrzebnych akcesoriów powodują, że czas ich działania na naładowanym akumulatorze, lub wymiennej baterii jest niezmiernie długi. Oczywiście gdy mówimy o ciekawostkach elektronicznych, nie jesteśmy w stanie nie uwzględnić telewizorów. Znajdują się one albowiem w praktycznie każdym domu. Kanonem stają się wyekwipowania z opcją HD Ready, znamionuje to, iż wyświetlacz danego wyekwipowania pracuje w perfekcyjnej wskazanej już rozdzielczości. Oznacza to nic innego, jak chęć do wyświetlania sygnału sporej rozdzielczości, w związku z tym bez problemu jesteśmy w stanie ubezpieczyć się w pakiet HD Player, i obserwować dużej jakości filmy - wejdź.
Raz za razem to nowe urządzenia wypuszczane są przez producentów na rynek, a komplet po to, żeby dopasować się do egzystowania ich posiadacza obecnie. Należy jednak uważać, aby ta elektronika nas nie przytłoczyła jak i nie ukróciła naszego życia.