Planujesz podróż, zastanawiasz się co zrobisz z praniem? Gdzie będziesz prał? Nie martw się, jest rozwiązanie

każdego dnia o tym nie myślimy, gdyż znając swoje obowiązki, mając swoje utarte sposoby działania i pomysły na wszystko, nie musimy się nad tym zastanawiać. O czym mowa? O podróży, a raczej o tym, co ze sobą zabrać i jak spowodować, by na przykład coś wyprać…

Pranie

Autor: erizof
Źródło: http://www.flickr.com
No tak, nie musimy o tym myśleć, gdy z dnia na dzieńrobimy takie czynności automatycznie. Po prostu, wkładamy pranie do pralki, ustawiamy program i zrobione. jednakkiedy podróżujemy i nie posiadamy możliwości systematycznego czyszczenia ubrań, to co wówczas zrobić? Zobacz tu:

Na szczęście są na to rozwiązania. Jednym z nich jest pralka turystyczna.

Przeczytaj dodatkowo szczegółowe informacje (https://qalcwise.com/apps/zamowienia-zarzadzanie-zakupami/), na pewno będziesz zdania, że faktycznie warto było je poznać. Nie czekaj zatem i kliknij tutaj!

Jest doskonałana długiepodróże w rodzinnym gronie. bez problemowo znajdzie miejsce w bagażniku naszego samochodu czy przyczepie kempingowej. Jest doskonała także, kiedypodróżujemy domku letniskowego, ponieważwykonuje prace cicho i ekonomicznie. Jej waga totylko sześć kilogramów, choćrodzaje są różne. jednak, taka typowa waży właśnie 6 kilo, a zmieścić może aż do trzech kilogramów ubrań. Może osiągnąć maksymalną moc do 450 W, co na pewnostarczyżeby wyczyścićwyjątkowo zabrudzone ubrania, które pochodzą na przykład z pracy w ogródku. Jednocześnie, jest tak zaprojektowana, aby zużywać jak najmniejszą ilość energii i wody.

Pranie

Autor: Denis Postle
Źródło: http://www.flickr.com

kolejnym ciekawym pomysłem jest scrubba bag. Ta torba jest dość innowacyjna, nadaje się doskonale na różne wypady outdoorowe. Jest jednocześnieurządzeniem kieszonkowym, ułatwia szybkie i ekonomiczne pranie. Twoje zabrudzone ubraniapodczas podróży nie będą robiły już problemu nie będziesz musiał myśleć, w jakim miejscu uda Ci się je wyprać. Scrubba odznacza się małymi rozmiarami i wagą poniżej 145 g. to znaczy, że jest właściwa dla każdego, komu zależy na nieciężkim bagażu w trakcie wycieczki. Jak to działa, jesteś ciekawy? scrubba jest wyposażona w bardzo elastyczną, zamontowaną wewnątrz tarkę do prania, jakazłożona jestz setek sprężystych wypustek. Więcej na stronie:

Jak widzisz, są na szczęście rozwiązania na tak jakby banalną czynność, jak pranie, jednakpodczas podróży wymagającą czasami różnegogłówkowania. Wyobraź sobie, gdyby nie było takich możliwości. Musiałbyś nieźle główkować na co straciłbyś za wiele cennego czasu, który przecież powinieneś przeznaczyć na poznawanie nowych miejsc.