Planujesz zakup mieszkania? Najpierw sprawdź dewelopera

Billboardy oraz reklamy w radio. Deweloperzy na każdym kroku walczą o klientów jak też przekonują, iż to dokładnie ich inwestycja jest jedyna.
Z zasady magnesem przyciągającym ludzi, którzy potrzebują zakupić nowe mieszkanie jest opłata.

Przed dokonaniem transakcji powinniśmy jednak spraWDzić przedsiębiorstwo, które stawia nasze wymarzone „M”. Jak wybrać dewelopera, by nie żałować? Na początek sprawdź Archicom opinie.

Jeśli sądzisz, że w tym artykule są ciekawe informacje, to przeczytaj też inne szczegółowe omówienie (https://firetms.com/pl/blog/rodo-w-tsl/) opisywanej problematyki. Tam także znajdziesz interesujące zagadnienia.

Jak możemy określić dobrego dewelopera, a co ważniejsze, jak można odnaleźć dobrego dewelopera? To bardzo dobre pytanie, które tak naprawdę sporadycznie zadają sobie nabywcy. Zazwyczaj przy kupnie mieszkania inspirują się ceną, a nie wyznacznikiem jakości dewelopera. To trochę jak z samochodami. Kupno najtańszego to nie zawsze nabycie dobrego.

internet

Autor: Muhammad Rafizeldi
Źródło: http://www.flickr.com

archicom opinie
Podstawa to wiarygodność, natomiast tą buduje się poprzez poprzednie inwestycje dewelopera. Znakomicie jeśli deweloper próbuje się wyróżnić oraz uzyskuje wyróżnienia za niezawodność a także wysokie standardy obsługi klientów. Znakomicie także jeśli deweloper przynależy do PZFD i wdraża standardy branżowe, jakie Związek narzuca swoim członkom. Jeśli mieszkanie kupowane jest na pierwotnym rynku wówczas deweloper gra kluczową rolę jako strona transakcji. To właśnie on kalkuluje obiekt transakcji, szacuje cenę sprzedaży oraz swój dochód, dobiera wykonawców jak też zostaje rozliczany z wszelkich zapisów umowy z nabywcą.

Warto poświęcić nieco czasu na poznanie dewelopera, zapoznanie się z prospektem inFormacyjnym inwestycji, jaki dziś narzuca deweloperska ustawa i zapytanie dotychczasowych klientów czy wszystko było w porządku.