Plusy porównywarek cenowych

Niewielu z nas robi zakupy – nawet niezbyt kosztowne, czy pod wpływem chwili – bez wcześniejszego sprawdzenia, czy w innym sklepie można go nabyć taniej. W dobie internetu, oraz coraz bardziej rozwijającej się e-sprzedaży, zestawienie cen przed kliknięciem „kup” działanie jak najbardziej naturalne.

Ceneo

Źródło: Ceneo

Umożliwiają nam to specjalnie powstałe porównywarki cenowe. Jedną z nich jest Ceneo, która wyróżnia się największym powodzeniem wśród użytkowników internetu z racji najbardziej interesujących ofert.

Jak posługiwać się Ceneo? Nic trudnego.

Korzystanie z Ceneo jest wręcz intuicyjne.

Czy na tej stronie (armands.pl/) wyszukałeś wszystkie poszukiwane wiadomości? Jeżeli masz niedosyt, to namawiamy na nową. Kliknij w poniższy link i voila.

Jeśli wiemy jakiego produktu szukamy, należy wpisać jego nazwę w oknie głównej wyszukiwarki, znajdującej się na górze strony. Z kolei gdy dopiero zapoznać się bliżej z artykułem (np. laptopem), wejdźmy w odpowiednią właściwą zakładkę, a tam wybierzemy interesujące nas informacje na jego temat i przedział cenowy.

Aby w pełni korzystać z Ceneo, nie trzeba się nigdzie logować. Wszystkie opcje są ogólnodostępne i ma prawo korzystać z nich każdy.

Ceneo to rodzaj serwisu troszczący się o wizerunek swój i swoich klientów. Właśnie z myślą o nich przygotowało program „Zaufane opinie”, dzięki któremu wszelkie komentarze umieszczane na stronie są zgodne z rzeczywistością. Dzięki prowadzeniu odpowiedniej weryfikacji komentarzy, strona nie dopuszcza do nieprawdziwych opinii o sklepach.

Zakupy online

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

Coraz więcej sklepów traktuje obecność serwisie jako możliwość promowania swej działalności.

Z chwilą gdy w sieci rozpoczęły swą działania porównywarki cen wszelakich produktów, sklepy lawinowo decydowały się na propozycję współpracy. Z tej przyczyny klient jest w stanie szybko i łatwo wygenerować indywidualne zestawienie, zawierające ceny czy nazwy sklepów i wybrać najbardziej korzystną ofertę .

Dlaczego warto zdecydować się na porównywarki e-sklepów? Im wyższy licznik odwiedzin w sklepie, zwykle większa sprzedaż, rozpoznawalność nazwy e-sklepu – co ma nie lada znaczenie w przyszłości (klient nabiera zaufania i wraca) oraz mniejszy koszt za reklamę niż w przypadku np. spotów telewizyjnych. Korzystanie z Ceneo? To się opłaca!