Programy lojalnościowe dla Kontrahentów i ich wielka skuteczność

Miałeś taką sytuację, że włączasz telewizje a tam zabawa i proszą Cie o wysłanie wiadomości. Czasami czekasz na istotny telefon a tu loterie sms przesyłają Ci sms. Jest to dla niektórych bardzo irytujące, ale przecież zawsze jest jakaś możliwość, że wysyłając tę wiadomość wygrasz te pieniądze, czyż nie? Kiedy jadę do pracy samochodem, w radio ciągle słyszę „ wyślij sms o treści…” Myślisz, że zanim do ciebie oddzwonią to zapłacisz więcej pieniędzy na wiadomości, a możliwość jest jedna na milion. Ludzie uważają, że loterie sms to nabijanie ludzi w butelki i czyste oszustwo.

Poznaj więcej:

loteria

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Nie możemy stwierdzić, że takie loterie w radio ZET czy RMF są fałszywe. Przecież te radia są tak słynne, że gdyby działo się coś nie tak Urząd Konkurencji i Ochrony Konsumenta od razu mógłby inwigilować w sprawę. Tutaj ważne jest tylko szczęście i może przeczucie w którym momencie wysłać sms. Skoncentrujmy się jednak na wiadomościach, które dostajemy od niezapisanych numerów. Wysyłamy wiadomości na podany numer, ale niestety to nie jest loteria i kosztuje o wiele więcej niż jest napisane. Co wtedy czynić gdy zostajesz okłamane. Niestety osoby które odpiszą wiadomość zaczynają rozmawiać z pracownikami call center i rozmawiać z nimi przez smsy. Jest grupa osób, której szczególnie trudno się oprzeć, przede wszystkim są to starsi, schorowani i dzieci.

Programy lojalnościowe dla klientów są niezmiernie przeróżne. Na ogół Konsumenci mogą liczyć na różnorodne zniżki, rabaty czy też gromadzenie punktów, które później wymienianie są na fascynujące nagrody. Na programy lojalnościowe nierzadko możemy natknąć się w sklepach, w szczególności marketach i supermarketach. Nierzadko oferują one karty stałego Konsumenta, na które zdołamy zbierać punkty i później wymieniać je na nagrody lub wykonywać za nie kolejne zakupy.

To niezły moment, aby zgłębić więcej danych na ten temat – potrzebne jest tylko oficjalne źródło (https://www.laccery.com/pl-pl/odbojnice-nierdzewne.html), które wyświetli potrzebne informacje.

W ramach programów lojalnościowych nieraz organizowane są także loterie, jakie także przyciągają Konsumentów. Sprawdź w jaki sposób zaplanować loterię promocyjną:

Dużo ludzi chętnie uczestniczy w programach lojalnościowych. Skoro regularnie wykonujemy zakupy w jakimś sklepie i zdołamy posiadać z tego jeszcze większe korzyści, to czemu nie zapisać się do programu lojalnościowego? Nie da się ukryć, że rabaty, zniżki, ciekawe konkursy oraz nagrody przyciągają większość postaci, w związku z tym zaciekawienie programami lojalnościowymi jest aktualnie tak szerokie. Warto jednak dodać, iż by dany program lojalnościowy realizował swój cel, musi być atrakcyjny oraz korzystny, dostosowany do wyznaczonej grupy Konsumentów oraz pieczołowicie przemyślany.