Ramiączka zrzuć, czyli w odnalezieniu idealnego prezentu, bo w życiu każdego faceta przychodzi taki moment, że musi kupić swojej kobiecie biustonosz.

Okoliczności do obdarzania podarunkami jest mnóstwo. Wówczas gdy wasze partnerki nie mają już gdzie gromadzić bransoletek a czekoladki idą im w talię. Należy podumać nad nietuzinkowym mikołajkowym prezentem. Gorsety mogą być interesującym upominkiem dla naszej umiłowanej żony.

biustonosz

Autor: Treacle Tart
Źródło: http://www.flickr.com
Kupno kobiecej bielizny to nie jest prosta sprawa. Poza problemem wstrzelenia się w gust, jest ponadto kwestia rozmiaru, wykroju, wielu informacji, jaki przyniesie ze sobą taki prezent. Stawiając na stronę praktyczną , warto pokombinować nad zakupem „bezramiączkowca” (formowane biustonosze).
Po gwiazdce okres zabawy sylwestrowej. Nic tak nie poprawia humoru jak piękna kreacja z odkrytymi ramionami – dlatego też modny „bezramiączkowiec” powinien być najbezpieczniejszą z możliwych rozwiązań – ponadto subtelny zapach wody kolońskiej i wielkie wyjście będzie udane. Na wakacjach ramiączka są na cenzurowanym. Na odkrytych ramionach, solidny „bezramiączkowiec”, będzie idealnym wyborem.
biustonosz

Autor: Treacle Tart
Źródło: http://www.flickr.com
Bardotka nadaje się na oficjalne wyjście, do bluzek, letnich topów i skąpych sukienek oraz różnego rodzaju wycięć. Dokądkolwiek się wybierzecie, podróżowanie nie będzie kłopotem, ponieważ najbardziej adekwatnym rozwiązaniem jest w tym przypadku biustonosz bez ramiączek.

Gorsety najciekawiej prezentują się na figurze o drobnej górnej części ciała i u pań wyższego wzrostu – http://www.jagna.pl/biustonosze-odpinane-ramiaczka-c-23_46.html. Dekolty pań w dobrze dobranym biustonoszu bez ramiączek, pozwalają pięknie uwydatnić piersi. A przez to odwrócić spojrzenie chociażby od szerokich bioder. Przyda się więc waszej kobiecie, gdy będzie chciała poprawić nieco proporcje sylwetki.