Rejestruj akcję!

Jesteś maniakiem mocnych przeżyć? Kochasz, gdy żyły przetaczają tony adrenaliny? Sprawdź ten artykuł, a poznasz wiele interesujących rzeczy, które spowodują, że przyszłe wyczyny dadzą ci jeszcze więcej szczęścia!


kamera
Autor: BenQ
Źródło: BenQ
W okresie nowoczesnych technologii ludzie, którzy są zwolennikami sportów ekstremalnych lubią dzielić się wrażeniami. Popularną metodą jest oczywiście sfilmowanie wyczynów i umieszczenie klipu na popularnym serwisie, który umożliwia wysyłanie dowolnych treści filmowych. Dobrze jest stąd poprosić kumpla, by stanął niedaleko z cyfrową kamerą i uchwycił, gdy nurkujecie, wchodzicie na podniebne szczyty lub cokolwiek innego robicie. Jednakże zdecydowanie najlepszy obraz emocji zagwarantuje nowoczesna kamera na kask. Z pewnością wiele razy widziałeś klipy wykonane tego gatunku aparatem.

GoHero
Źródło: www.gohero.pl
Wrażenia są fajniejsze niż te filmowane z kamer przyglądających się ludzi. Idealnym przykładem takiego nagrywania doświadczeń był zeszłoroczny skok ze stratosfery, robiony przez słynnego kaskadera z zespołu Red Bulla. Miliardy ludzi na całym świecie weszło w skórę skoczka, widząc film z kamery zainstalowanej na jego głowie. Niewiarygodne show, które znalazło miejsce w historii.

Trafnym nabytkiem dla każdego fana świetnych wrażeń jest kamera GoPro. Sprzęt tej marki charakteryzuje się wysoką jakością projektu. Znakomite obrazy możesz nakręcić nawet zanurzając się w ciemnych głębinach. Kamera GoPro pozwala na kręcenie klipów zawsze i wszędzie, gwarantując klarowny obraz, które umożliwi doświadczenie raz jeszcze tych emocji.


Kamera GoPro uwieczni twoje wyczyny na deskorolce, rowerze, lotni i innych sprzętach – kręć gdzie chcesz. Tego rodzaju sprzęt zabierzesz wszędzie - kamera GoPro jest solidna i nie zawiedzie cię wtedy, kiedy jest ci konieczna. Dzięki filmom ze swoich doświadczeń przeżyjesz je raz jeszcze, a twoi znajomi będą mogli poczuć, jak to jest być tobą. Wrzuć swój klip na Youtube’a i zdobądź zachwyt internautów z całego świata!