Popularne i cenione produkty elektroniczne.

W czasach, kiedy duża część elektroniki jest projektowana w Stanach Zjednoczonych lub Azji, firma produkująca nowoczesne smartfony, nawigacje czy tablety, mająca swoją siedzibę na terenie Polski trochę niezwykle. Jak okazuje się jednak, na rynku działa tego typu firma, i co ważniejsze, bardzo dobrze sobie radzi wśród azjatyckich konkurentów.


Tablet GoClever
Autor: GoClever
Źródło: GoClever
Firmą tą jest Goclever, od kilku lat projektująca nowoczesne elektroniczne urządzenia dla użytkowników ceniących sobie wygodne użytkowanie i wysoką jakość wykonania. Centrum projektowe i badawcze firmy znajduje się w Poznaniu i tam projektuje się wszystkie nowe produkty, zaś produkcja, w powodu kosztów, zlokalizowana jest w Chinach. Jednak dzięki rygorystycznym procedurom urządzenia które pojawiają się w sklepach są wykonane dokładnie wedle wytycznych projektowych i trzymają odpowiednią jakość i parametry. W ofercie firmy można znaleźć sporo najróżniejszych wyrobów, na przykład takich jak tablety, smartfony, nawigacje samochodowe i rejestratory, a poza tym chyba wszystkie niezbędne akcesoria przydatne przy użytkowaniu innych produktów, takie jak na przykłada goclever bateria.

Jednym z ostatnich nowości wypuszczonych przez firmę jest spory, pięciocalowy . Porządnie zrobiony, wyposażony w mocne podzespoły telefon ten zyskał duże zainteresowanie klientów. Oferowany on jest w atrakcyjnej cenie w porównaniu z konkurencją, przez co stał się on chętnie kupowanym sprzętem.

Smartfon ten wyposażono w aparat cyfrowy z potężną matrycą, wysoką rozdzielczość ekranu i możliwość użytkowania dwóch kart SIM. Standardowo w zestawie jest sam smarfton, karta gwarancyjna oraz goclever ladowarka, klienci mogą w celu rozszerzenia możliwości telefonu domówić kartę micro SD o większej pojemności. Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się również inny produkt tego producenta, a mianowicie . Nawigacja ta posiada szybki, intuicyjny interfejs użytkownika i szczegółowe plany całego kraju. Sporo użytkowników na pewno zainteresuje baza fotoradarów, dzięki której udając się w podróż przygotować się można na miejsca, w których znajduje się droga niespodzianka.