Specjalistyczne tłumaczenia bez dodatkowych opłat

Biuro tłumaczeń posiada bogatą gamę usług Oferta tłumaczeń pisemnych, tłumaczeń ustnych – konsekutywnych i symultanicznych, tłumaczeń przysięgłych – przeznaczona jest zarówno dla partnerów biznesowych i instytucji jak i dla klientów indywidualnych. Parce nad tłumaczeniem zaczynają się gdy zleceniodawca przekaże zlecenie oraz tekst tłumaczenia. Tłumaczenia pisemne przysięgłe mogą odbyć się w dwóch trybach: ekspresowym i normalnym.

tłumacze

Autor: TED Translators
Źródło: http://www.flickr.com

Tryb normalny obejmuje do 5 stron dziennie w ciągu dwóch dni roboczych. W trybie ekspresowym realizacja tłumaczenia odbywa się w tym samym dniu, w którym zostało złożone zamówienie, a limit tłumaczonych stron jest większy niż pięć. Jeśli chcesz zapoznać się z pełną oferta kliknij poniższy link: oferta tłumaczeń.

Grupa języków, którymi się trudnimy stale się poszerza. Obecnie nasza oferta obejmuje zarówno języki pozaeuropejskie jaki i europejskie. Niektóre z nich to na przykład: angielski, francuski, białoruski, chorwacki, duński, litewski, słoweński, chiński, wietnamski. W ofercie biura Lidaria tłumaczone są również teksty specjalistyczne między innymi z zakresu: technika i motoryzacja, finanse, marketing i zarządzanie, medycyna, ochrona ochrona łódź środowiska. Co ważne tłumaczenie specjalistycznych tekstów odbywa się bez dodatkowych opłat.

Do zespołu biura tłumaczeń należą wykwalifikowani tłumacze o dużym doświadczeniu zawodowym. Wszyscy nasi lingwiści kierują się zasadą „Optimo modo”, dlatego pomagamy rozwiązywać nawet najbardziej złożone problemy dotyczące tłumaczeń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Za pośrednictwem strony internetowej można wysłać zapytanie o bezpłatną wycenę – .