Szara sypialnia – pora na jakąś zmianę!

Szarości uchodzą za wykwintne kolory. Niektórzy jednak mylnie twierdzą, że szary pokój to pomieszczenie monotonne i bez wyrazu. Wręcz odwrotnie! Dzięki gadżetom możemy uzyskać wytworne, nowe pomieszczenie. Dziś koncepcja na szarą sypialnię!

sypialnia w szarych barwach

Autor: Prayitno / Thank you for (5 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim postawmy na kilka odcieni szarości. Ściany możemy wymalować na dwa odcienie – jedną, przy której postawimy wezgłowie łóżka wymalujmy na mocny, szary kolor, bądź wytapetujmy, zaś trzy pozostałe ściany na delikatniejszy odcień, zbliżony do jasnego srebra. Do tego znakomicie będzie się komponowała czarna podłoga z paneli.

sypialnia na szaro

Autor: Simon_sees
Źródło: http://www.flickr.com

Kwestia łóżka jest jedną z najważniejszych znaczących kwestii. Postawmy na łóżko obite miłą w dotyku tkaniną materiałem. Zainwestujmy w kilka poduszek o różnej wymiarze, które rozrzucimy na zaścielonym łóżku. Szafki nocne dobierzmy w ciemnym, szarym kolorze, podobnie jak komodę na pościel i niewielką szafę. Nad łóżkiem zawieśmy kinkiety np. z białymi lub jasnoszarymi kloszami. Zadbajmy koniecznie, by kreowały zgrabną całość z górnym oświetleniem pokoju. Gdy chcemy dodać wnętrzu wytworności, powinniśmy postawić na dodatki.

Masz jakiekolwiek trudności ze odszukaniem potrzebnych informacji? To sprawdź tekst (https://lampomat.pl/lampy-sotto-luce) zamieszczony na tej stronie a upewnisz się, że to jest wszystko, co potrzebne.

Według mnie, barwy szarości w sypialni to doskonały pomysł.

Do szarej aranżacji sypialni dobrze będą odpowiadać lustra, ramki na zdjęcia rodzinne, stalowe karnisze, srebrny wazon czy doniczki na kwiaty… Pomyślmy jednak, by nie przesadzić – sypialnia to przede wszystkim miejsce wypoczynku. Duża ilość dodatków może wywołać wrażenie pobojowiska, a to już nie sprzyja relaksowi. Dopełnieniem pokoju będzie pościel – możemy postawić na szykowne połączenie czerni i bieli. Znakomicie wyglądać będzie też jednokolorowa szara pościel.

Sądzimy, że nasz artykuł Ci się podoba. Jeżeli tak, to na tej stronie (https://www.effectglass.eu/pl/szklo-hartowane-esg/) masz możliwość znaleźć następne zajmujące wiadomości. Napisz o swoich odczuciach.

Warto także zainwestować w kapę, którą okryjemy łóżko w czasie dnia.