Telefony dla seniorów – z całą pewnością wspaniały pomysł na upominek dla Twojego dziadka bądź babci

Właściciel dobrze prosperującej firmy, nastolatek czatujący z przyjaciółmi pod ławką, gdy nikt nie widzi, żak przemierzający uniwersyteckie korytarze, babcia dziergająca na drutach sweter dla kochanego wnuczka – na pierwszy rzut oka nic ich nie łączy.

A jednak, pozory lubią mylić.

Zainteresował Cię nasz wpis? Jeśli tak, to zobacz bez ociągania, co znajduje się w źródle (https://airconstruction.eu/kontakt/) – on też na pewno okaże się godny zainteresowania!

Wszyscy „przedstawiciele” przywołanych grup społecznych czerpią pełnymi garściami z dobrodziejstw, jakie niesie za sobą rozwój nowych technologii, a ściślej mówiąc komórek.

Harman Kardon® BDS 7773W

Autor: Harman Kardon
Źródło: Harman Kardon
Telefony dla seniorów oczywiście znacznie różnią się od tych, których używają ososby młode. Zazwyczaj posiadają albowiem spory monochromatyczny, kontrastowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, dużą klawiaturę, dobre głośniki oraz nieskomplikowany interfejs. Służą głównie do kontaktu z rodziną. Pojawia się więc pytanie: jakie cechy charakteryzują komórki przeznaczone dla „młodszej” grupy odbiorców. Telefon powinien bez kłopotu mieścić się w kieszeni. Im mniejszy, tym lepszy. Niemniejsze znaczenie ma widowiskowość oraz niekonwencjonalność. Przydadzą się też funkcje dodatkowe: aparat, kalendarz, dyktafon, odtwarzacz muzyki, dostęp do sieci i szereg innych „bajerów”. Nie zapominajmy, że dla młodego człowieka bądź aktywnych zawodowo dorosłych smartfon stanowi nie tylko narzędzie porozumiewania się, lecz także rozrywki i pracy.

Warto zaznaczyć, że współcześnie coraz popularniejsze stają się telefony komórkowe dual sim.