Używanie taniego w eksploatacji źródła ciepła

Dylemat oszczędnego i ekologicznego nagrzewania domów dotyczy wielu osób. Konstruktorzy wymyślają coraz bardziej nowoczesne sprzęty, ażeby sprostać wyczekiwaniom wybrednych konsumentów.
Reklama na autobusie
Autor: mariordo59
Źródło: http://www.flickr.com


Rekuperatory Szczecin to urządzenia, które pozwalają zminimalizować straty ciepła wypływające z wentylacji pomieszczeń. Duże ceny ocieplania w sporej mierze wynikają ze strat ciepła wywołanych wentylacją pomieszczeń. Ciepłe powietrze jest usuwane, a w jego miejsce przybywa link rześkie, lecz chłodne, jakie trzeba ogrzać. W odpowiednio ocieplonym domu blisko jedna druga wytwarzanego ciepła służy właśnie do tego celu, dlatego rekuperator - więcej na ten temat tutaj - to odpowiedni sposób, by to odmienić. Rekuperator to dwa wiatraki, wywiewny i nawiewny, również zastępnik ciepła, w którym powietrze dopływające do środka domu ogrzewa się od cieplejszego powietrza wywiewanego. Są w nim instalowane również filtry wstrzymujące zanieczyszczenia, czystsze powietrze w domu to kolejna korzyść z jego zastosowania - tutaj.


Dwie trzecie wartości utrzymania budynku związane są z jego grzaniem. Stosując tanie w użytkowaniu źródło ciepła, takie jak pompy ciepła Szczecin możemy zagwarantować sobie małe koszty jego ogrzewania przez nawet pół wieku.


Robione teraz pompy ciepła są niezawodnym, oszczędnym i przyjaznym środowisku źródłem ciepła o zapewnionej przyszłości - wejdź.
W Szwajcarii już dzisiaj co trzeci dom zaopatrzony jest w pompę ciepła. Również w Polsce pompy ciepła z roku na rok zyskują coraz więcej sympatyków.


Pompy ciepła stosuje się w nowych jak i adaptowanych obiektach.