W jaki sposób odnaleźć sprawdzonego dewelopera?

Stawiając na kupno nowiuteńkiego mieszkania, trzeba dobrze wybrać dewelopera.
Należy sprawdzić, jak inwestor realizuje postanowienia nowej ustawy deweloperskiej, czy pomaga klientom z formalnościami połączonymi z kredytowaniem jak też co jest w stanie zaoferować poza samym mieszkaniem.

Od wyboru domku do odbioru klucza wiedzie często długa droga, stąd powinniśmy po pierwsze uzbroić się w cierpliwość, a po drugie uważnie przeanalizować propozycje deweloperów. Dobrze jest zapytać, co wymarzone mieszkanie wliczone ma w cenę, a za co będzie trzeba dopłacić, zlecając roboty brygadzie remontowo-budowlanej.
Windows 7

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

Lampy w stylu glamour, czarne

Autor: Nowodvorski Lighting
Źródło: Nowodvorski Lighting
Przy sprawdzaniu dewelopera, warto wziąć pod uwagę jeszcze inne kwestie: pierwsza z nich dotyczy tego, w jaki sposób dopomaga on swoim klientom w staraniach o kredyt hipoteczny.

Atrakcyjna informacja? Jeśli tak myślisz, dodatkowo wejdź na ten link – odnajdziesz o wiele więcej w ofercie (http://www.trias.pl/wyposazenie-sal-konferencyjnych/), która odnosi się omawianej tu problematyki.

Druga z kolei tyczy się wyboru dewelopera, jaki dba o swego lokatora nie wyłącznie przed zakupem, lecz także po nim. Nabycie mieszkania jest to ogromny wydatek, który w większości wypadków finansuje kredyt wzięty na 30 lat. Dobrze także zwrócić uwagę na to, w jaki sposób inwestor spełnia postanowienia deweloperskiej ustawy. Jej kluczowym celem jest podwyższenie bezpieczeństwa finansowego osób kupujących nieruchomości. Nim deweloperska ustawa weszła w życie, poniektórzy inwestorzy spełniali jej założenia, ażeby zyskać zaufanie klientów jak też zdobyć tytuł kompetentnej firmy. Obecnie owe założenia są standardem, który narzuca litera prawa, dlatego deweloperzy poszukują innych atutów, aby wyróżnić się na rynku nieruchomości.

Pewnymi z nich mogą być dla przykładu programy rabatowe i system opieki posprzedażowej. Wypróbowanym deweloperem jest na przykład Archicom Wrocław opinie o owej firmie znajdziemy w necie.