W jaki sposób wybrać dobrego fotografika na ślub oraz wesele?

Jeżeli właśnie rozpatrujecie możliwość współpracy z zawodowym fotografem, którego zadaniem byłoby zrobienie reportażu z uroczystości ślubnych jak też weselnego przyjęcia, to zdecydowanie musicie poznać kilka cennych rad.

Dysk Iomega eGo Mac Edition

Autor: Iomega
Źródło: Iomega
Wybór fotografa ślubnego jest niestety nieco niczym rosyjska ruletka. Przed ujrzeniem fotografii z uroczystości weselnych nigdy nie będzie się w 100% pewnym czy wybór był akuratny. Natomiast drugiej szansy nie będzie. Jednakże na szczęście możemy ustrzec się przykrego rozczarowania! Jeśli zastosujecie się do przedstawionych poniżej wskazówek, jest nieomal pewne, że decyzja o wyborze właśnie tego konkretnego fotografika będzie jedną z właściwych decyzji podjętych w trakcie planowania waszego Wielkiego Dnia.
Dokumenty

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Nim jeszcze rozpoczniecie poszukiwania, wykreujcie własną wizję waszego wesela, określcie swe upodobania. Nieocenioną pomocą będzie skarbnica informacji, zatem net. Obejrzyjcie jak najwięcej stron zadedykowanych fotografii weselnej, obejrzyjcie albumy, zainwestujcie w czasopisma ślubne, oglądajcie fotografie weselne członków familii, znajomych. Kiedy zaaplikujecie sobie taką dawkę fotografii ślubnych, to już będziecie znali swe upodobania oraz oczekiwania.

Poszukujesz może kolejnych pomysłów wiążących się z opisywanym w tym artykule tematem? Jest na to doskonała metoda: kliknij tu i przeczytaj więcej w tekście!

Będziecie potrafili jasno wskazać, co się wam podoba. Idealnym źródłem informacji będzie tzw. poczta pantoflowa, dlatego bez wahania wspierajcie się referencjami znajomych. Ich opinie będą niezrównane.

Targi ślubne – jeśli macie możność, udajcie się na targi ślubne. Stanowią one niepowtarzalną sposobność, aby zapoznać się z pracami kilku fotografików w jednym punkcie. Zapytajcie fotografika czy wykona dla was Filmy z powietrza.