Współczesne sposoby zwalczania cellulitu i wyszczuplania twarzy

Pomarańczowa skórka na udach to problem, spędzający sen z powiek wielu kobietom. Nie zawsze zależy od tuszy i wieku, potrafi bardzo obniżyć samoocenę. Według wielu ekspertów tworzy się dzięki aktywności żeńskiego hormonu estrogenu, odpowiedzialnego między innymi za zatrzymywanie wody i transport zanieczyszczeń w okolice ud. W tkance podskórnej powstają brzydkie zmiany, powodujące tworzenie się fałd i bruzd na powierzchni skóry.

Całe szczęście

kobieta

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

obecnie redukcja cellulitu (Klinika Miracki) nie jest niczym szczególnie trudnym.

Czy publikowany artykuł jest według Ciebie ciekawy? Jeżeli tak, to wejdź też na pomocne wskazówki (http://rathgeber.pl/etykiety), które będą niezwykle użyteczne.

Podstawowe postępowanie składa się z odpowiedniej diety i odpowiednich ćwiczeń, jednak gabinety medycyny estetycznej oferują klientkom skuteczne zabiegi na cellulit, które oczywiście mogą być wspaniałym uzupełnieniem diety i treningów. Metod jest bardzo dużo, a do bardzo popularnych należy kuracja cellulaze polegająca na zastosowaniu impulsów laserowych, przesyłanych przez wprowadzone w nacięcia skóry kaniule. Skutkiem tego działania jest nie tylko redukcja niepotrzebnej tkanki tłuszczowej, ale również stymulacja wytwarzania nowych włókien kolagenowych. Co ciekawe, w podobny sposób przeprowadzana jest laserowa liposukcja twarzy. Nadmiar tkanki tłuszczowej na policzkach może być tak samo nieestetyczny jak cellulit, dlatego liposukcja twarzy jest nie mniej znaną kuracją, sprawdź: Metoda usuwania cellulitu typu vela shape opiera się na zastosowaniu podczerwieni, fal radiowych i masażu mechanicznego jednocześnie. Nie jest to działanie inwazyjne i nie wymaga znieczulenia. Redukcja cellulitu metodą vaser shape także jest niesamowicie skuteczna i wykorzystuje działanie ultradźwięków, natomiast dzięki specjalistycznym falom radiowym z impulsem magnetycznym, została wynaleziona nowoczesna kuracja venus

kobieta po zabiegu

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

freeze.

Rzecz jasna skuteczne (zobacz skuteczne pozycjonowanie stron) zabiegi na cellulit nie muszą być złożone i wyjątkowo drogie np. . Znany masaż bańką chińską, kawowe peelingi lub wyciąg z grapefruita to tradycyjne i wypróbowane metody znajdujące się w ofertach wielu gabinetów medycyny estetycznej. Wybór dobrej metody będzie rzcz jasna uzależnione od stopnia zaawansowania zmian. Bardzo ważne jest, aby nie mylić cellulitu z cellulitisem, który nie jest jedynie defektem estetycznym, a niezwykle poważnym bakteryjnym zapaleniem tkanki łącznej potrzebującym zupełnie innych sposobów leczenia.