Współczesny dron Inspire 1 i jego zalety

Na nowomodnym rynku pojawia się coraz więcej dronów, które używane są na dużą skalę. Drony pozwalają na wykonywanie zdjęć oraz filmowanie z powietrza, co daje istotnie niesamowite oraz niepowtarzalne wyniki.

dron, technologia

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Bezspornie jednym z lepszych dronów jest współczesny dron Inspire 1, który posiada niesłychanie rozbudowane zaplecze techniczne. Dron Inspire 1 ma takie funkcje, jak na przykład automatyczne lądowanie oraz startowanie, GPS bądź stabilizacja lotu. Dodatkową nowością jest również wbudowana kamera, która jest w stanie zarejestrować obrazy w rozdzielczości 4K. Dron DJI Inspire 1 zdoła obrócić kamerę o 360 stopni, dzięki mechanicznemu podwoziu, jakie chowa się bezwiednie po starcie. Jego parametry są istotnie ogromnie wyborne, wobec tego decydując się na ten nowoczesny dron, musimy liczyć się z niemałą ceną- sprawdź ceny: .

Nadzwyczaj dobre drony wysokiej jakości oferuje też firma 3d Robotics. Firma oferuje profesjonalne drony poświęcone do filmowania z powietrza, z których entuzjastycznie korzystają profesjonaliści. W ofercie 3d Robotics znajduje się między innymi dron 3DR SOLO- oferta dostępna tutaj: , który ma świetne parametry. Zdoła on pracować do 25 minut, zaś system zarządzania energią zawsze nadzoruje zużycie baterii. Dzięki temu wiemy, gdy bateria jest już na wyczerpaniu oraz gdy trzeba pewnie podejść do lądowania.

Jeżeli podoba Ci się prezentowany wpis, kliknij ten link – na pewno też warto zobaczyć również kolejny dający do myślenia post.

widok z kamery drona

Autor: Diriye Amey
Źródło: http://www.flickr.com
Zarówno drony firmy DJI, jak także 3d Robotics spełnią oczekiwania osób, które szukają profesjonalnych dronów do filmowania z powietrza, niekoniecznie tanich. Cena za drony tych marek do niewielkich nie należy, aczkolwiek na pewno ich niezwykła funkcjonalność, odporność oraz kapitalna jakość są warte takiej ceny. Drony te możemy obecnie otrzymać w wielu sklepach internetowych, oczywiście pożądane byłoby zdobywać drony z wiarygodnych źródeł. Wówczas będziemy mieć pełne przekonanie, że jest to oryginalny sprzęt od najlepszych fabrykantów. Przed kupnem powinno także zapoznać się z dokładnymi parametrami pojedynczych rodzajów i wybrać taki, który będzie pasować nam najbardziej.