Wybór smart fonu – podążać za modą czy pozostać przy klasyce

Przy aktualnym stopniu postępu technologii nie zaskakuje nas fakt, że coraz większa ilość osób, które mijamy przechodząc po ulicy trzyma w ręce telefon. Szczególnie, że teraz są one niczym mini komputery i z ich pomocą możemy zrobić dosłownie wszystko – już nie tylko porozmawiać czy odebrać smsy, ale dokonać płatności, włączyć GPS, czy zakupić wypatrzoną sukienkę.


Co ciekawe – z takich smartfonów korzytają także osoby starsze, to pokazuje jak spory zasięg posiada to zjawisko.


Notebook z serii Dell Latitude
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl


Kingston Technology
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com


Obecna oferta smartfonów jest tak duża, że niezwykle ciężko jest nam wybrać ten dobry. Naturlanie istnieje mnóstwo stron internetowych czy for, na których możemy znaleźć potrzebne nam inFormacje, w Internecie dużo jest opinii danych telefonów, które z pewnością ułatwiają nam dokonanie wyboru. Jednakże nie powoduje to, że wybór ten staje się łatwy, zwłaszcza, że obecnie ciągle wychodzą coraz to nowsze modele z sporą ilością aplikacji. W jaki sposób w tym całym natłoku zakupić naprawdę dobry smart fon?


Poruszając ten temat, należy powiadomić o powrocie na rynek firmy motorola, która teraz trochę zapomniana, niegdyś była jedną z najbardziej popularnych marek produkujących telefony - http://www.ceneo.pl/16624535. Do wyprodukowanych modeli należą takie jak motorola defy mb525, czy motorola defy mini – czyli klasyczne obecnie smart fony z dotykowym wyświetlaczem, jeżeli pragniemy dowiedzieć się więcej o ich właściwościach wystarczy wyszukać ich nazwy w sieci. Pojawi się tam wiele stron na których wyszukamy niezbędne nam informacje.
Do następnych modeli wyprodukowanych przez firmę motorla modeli zaliczają się, motorola milestone 2, czyli połączenie wyświetlacza dotykowego i klawiatury dla tych, którzy wciąż życzą sobie posiadać możliwość korzystania z klawiatury,i motorola razr2 v8, Komórka z tak zwaną klapką, czyli klasyczny model, który pamiętamy jeszcze z minionych lat - Grupa Allegro.