Z jakiego powodu telefony klawiszowe nadal cieszą się dużym zainteresowaniem, opis przykładowych ich modeli.

Pomimo tego, że od paru lat na rynku telefonów komórkowych rządzą niepodzielnie smartfony, to jednak tradycyjne klawiszowe konstrukcje cały czas są wybierane przez klientów.

GoFlex Desk

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Bierze to z tego, że nie wszyscy zwyczajnie będą smartfonów potrzebować, szczególnie osoby starsze mają niekiedy problemy z ich obsługą. A niezawodne, proste konstrukcje, służące do dzwonienia i wysyłania sms-ów w zupełności im wystarczą. Bardzo dobrze sprawdzać się w takiej roli będzie nokia x200, urządzenie to mimo niepozornych rozmiarów ma bardzo ciekawe paRAMetry i co najważniejsze bardzo dobrze funkcjonuje – zastanawiam się nad nokią x2-01. Dla osób które lubią słuchać muzyki w terenie polecić również można model nokia xpressmusic. To także jest standardowa klawiszowa konstrukcja, ale dzięki użyciu w niej wydajnego układu muzycznego jakość odgrywanych piosenek jest bardzo dobra.
Jeszcze niedawno dużą popularnością cieszyły się telefony posiadające pełną klawiaturę. Rozwiązanie tego typu ma jedną niezaprzeczalną zaletę przy pisaniu sms-sów, to znaczy to, że każda z lITer jest na osobnym klawiszu. Dzięki temu szybkość wprowadzania tekstu jest znacznie większa, chociaż osoby mające duże palce będą się musiały przyzwyczaić do niewielkich klawiszy – .

Hej, sprawdź to (https://gms.pl/pl/serwis/), jeżeli dotąd nie dotarła do Ciebie wiadomość o tej niesamowitej stronie a zobaczysz, że jest ona dla Ciebie bardzo ciekawa.

Wśród tego typu telefonów z pewnością interesująco wygląda model nokia x2-01, który pomimo że jest z niższej półki, to posiada jednak dość interesujące funkcjonalności.

Z kolei nokia x5 to ciekawy telefon muzyczny, z dobrymi głośnikami i odtwarzaczem, lecz podobnie jak wcześniej opisywany model również posiadający klawiaturę z wszystkimi klawiszami.