Zastanawiasz się, którą kamerę GoPro kupić? Dzisiaj przedstawiamy polecany przez nas model

Nie od dzisiaj wiadomo, iż kamerka GoPro to rzecz, którą musi mieć w swoich zbiorach właściwie każdy. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem sportów, pragnącym nagrywać swoje osiągnięcia, zapalonym fotografem hobbystą czy wiele podróżujesz, zdecydowanie kamera GoPro będzie dla Ciebie fantastycznym rozwiązaniem.

Chociaż kosztuje całkiem dużo, jest to wydatek, którego niewątpliwie nie będziesz żałował – dzisiaj radzimy, który z modeli obecnie obecnych na rynku rekomendujemy dla początkujących, którzy jednakże nie chcą zadowalać się najmniejszą jakością.
GoPro Hero+ LCD
Kamerą, którą najbardziej polecamy, jest obecnie GoPro Hero+ z wyświetlaczem LCD. Starsze kamery nie miały zupełnie ekranu, co jednak przy dłuższym użytkowaniu jest trochę męczące, dlatego zdecydowanie dobrze zainwestować od początku w wersję z ekranem. Dodatkowo ekran LCD daje właściwie gwarancję, że będziesz przez całe lata wszystko dokładnie widzieć, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek zmian w swojej kamerce.

rakieta nośna

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Co oprócz LCD?
Ekran LCD to nie jedyne, co może zaproponować Ci GoPro Hero+ LCD.

Czy któreś komentarze o nas (http://www.incube.pl/onestream/) owego tekstu Cię zaintrygowały? W takim razie będzie nam niebywale miło, jeśli dodasz do nich również swe zdanie.

Jest to oczywiście kamerka wodoodporna, która daje możliwość robienia fotografii nawet na głębokości czterdzieści metrów! To zdecydowanie wielkie usprawnienie, gdyż poprzednie modele GoPro nie pozwalały na zanurzenie jej na tak wielką głębokość, co było pewnym problemem szczególnie dla nurków.

Na dodatek GoPro Hero+ LCD możesz obsługiwać przy pomocy aplikacji, którą bez żadnego kłopotu ściągniesz na swój telefon! To oczywiście ogromne ułatwienie i znacząca zmiana w porównaniu do poprzednich wersji kamerki.